BEZ léčí vše od plic po rakovinu: Zde je návod, jak vyrobit šťávu, čaj a léčivý med! (RECEPT)

Zatím je známo, že lék na chřipku, ucpané dutiny, bronchitidu, astma a alergie. Bylo také prokázáno, že šťáva ze sazí zlepšuje imunitu a také pomáhá při cukrovce a zácpě.

Kvůli extrémně teplému počasí rozkvetlo volání na začátku tohoto roku. Je čas najít volající strom, který je daleko od znečištění, a trhat květiny, takže si z nich připravte léčivou šťávu nebo čaj.

Naši předkové už desítky let používali volání po zdraví a přitom si vychutnávali mimořádně chutné nápoje.

Kalus nazývají jednou z nejvíce léčivých rostlin na světě , protože obsahuje velké množství flavonoidů, karotenu, vitaminu C.

Dosud se ví, že volání léčí chřipku, ucpané dutiny, bronchitidu, astma a alergie. Bylo také prokázáno, že šťáva ze sazí zlepšuje imunitu a také pomáhá při cukrovce a zácpě.

Čaj na kašel

Čaj ze sušených květů se používá k léčbě přetrvávajícího a suchého kašle. Tento čaj můžete podávat i dětem, jen je důležité se nejprve poradit s lékařem. Květiny stačí usušit na tmavém a suchém místě a takto suché je rozdrtit v zavařovací sklenici a uložit na čaj.

pro citlivou pokožku

Pleťová voda, dokud s citlivou pokožkou neudělá zázraky . Vyrábí se přelitím 25 gramů sušených květů dvěma šálky vroucí vody a přiklopením. Po vychladnutí sceďte do čisté skleněné nádoby a uložte do lednice.

Namočte kousek vaty do pleťové vody a očistěte si obličej. Zklidňuje a osvěžuje citlivou pokožku. Krém na volání by se měl používat následující tři dny.

Bezinkový džus

V letních dnech všichni rádi pijeme šťávu ze sazí . Je velmi jednoduché vyrobit. V 1 litru studené vody namočte 20 čerstvých květin tzv. Necháme na chladném místě (ne však v lednici) odležet 24 hodin. Scedíme, přidáme 800 gramů cukru a šťávu z 1 citronu a necháme dalších 24 hodin odstát.

Občas promíchejte, aby se cukr rozpustil. Přeceďte přes dvojitou gázu a nalijte do lahví.

Tato šťáva se pije zředěná vodou a k přípravě šťávy můžete použít i sycenou minerálku.

Pokračování na další straně

1
2