BĚHEM ZÁŘÍ NÁS ČEKÁ 9 SILNÝCH DNÍ – VŠECHNO BUDE MOŽNÉ: Zde je návod, jak z nich vytěžit maximum pro to, co chcete

Podle horoskopu bude mít září mnoho produktivních dnů naplněných pozitivní energií a štěstím. Zde jsou nejpříznivější dny v tomto měsíci.

Astrologové mají dobrou zprávu! Během měsíce září bude mnoho dní, kdy bude postavení planet více než příznivé, přesně 9! Tento počet „silných dnů“ se letos děje poprvé. Zde je to, co předpovídá horoskop , jaká jsou tato data a jak je můžete co nejlépe využít:

6.září – Merkur v opozici k Jupiteru

Jedna z nejmenších planet bude na druhé straně Země než největší planeta Sluneční soustavy. Tento den bude ve znamení harmonie, pozitivní a dobré energie .6. září bude ideální pro cestování, komunikaci, obchod, práci, organizaci. Pokud jste dlouho chtěli najít novou cestu v životě , nový cíl, dnes je pro to skvělý den.

7.září – den, kdy Venuše přechází do Panny

Venuše bude v Panně od 7. do 28. září. V tomto znamení se cítí docela dobře, takže nám to přináší příznivé období. Astrologové radí být v tomto období co nejvíce aktivní, věnovat se svému duševnímu i fyzickému zdraví . Den před přechodem bude Venuše vzhledem k Zemi v perihéliu. Její síla poroste, takže první pondělí tohoto měsíce bude velmi produktivní.

Pokračování na další straně