Babiččiny neocenitelné rady o jablečném octu – proti nadváze, proti infekcím a pro čistotu v domácnosti

Dali jsme dohromady několik fantastických tipů, jak nám jablečný ocet může usnadnit život. Pomáhá zbavit se nadváhy, působí jako přírodní lék na různé zdravotní problémy a je užitečný v domácnosti. Podívejte se pozorně – určitě zde najdete něco užitečného pro sebe.

Večerní spalovač tuků

Potřebujeme:

  • 1 polévková lžíce jablečného octa
  • plátek citronu
  • Hrst petrželky je prastarý zázrak na hubnutí
  • 1 lžička mleté ​​skořice
  • 1 lžička kvalitního medu
  • voda

Postup:

Do hrnečku dejte nasekanou petrželku a přidejte další ingredience: jablečný ocet, skořici a vymačkanou citronovou šťávu. Nyní je potřeba vše zalít vařící vodou, jako klasický čaj. Dobře promícháme a necháme vychladnout na takovou teplotu, aby se nápoj příjemně pil. Poté do odvaru přidejte lžičku medu a pomalu vypijte. Kromě spalování tuků se postaráte i o hluboký a sladký spánek.

Co byste měli vědět?

  • Každý večer před spaním vypijte čerstvě připravený nápoj.
  • Všechny složky tohoto nápoje jsou mimořádně účinné nejen pro spalování tuků, zdravý spánek, ale také podporují vaši imunitu a zdraví.
  • Tento recept je nutné projednat se svým lékařem kvůli individuální nesnášenlivosti složek.

Nápoj, který odstraňuje špatnou chuť a zápach z úst

Nalijte 1 polévkovou lžíci jablečného octa do 8 dílů vody a přidejte měsíček citronu. Tento nápoj vypijte před spaním. Odstraňuje bakterie ve vašich ústech, které jsou zodpovědné za ranní zápach a zápach z úst, a vy se probudíte s pocitem svěžesti.

Jednoduchý způsob, jak snížit hladinu cukru v krvi

U některých lidí může být nespavost způsobena vysokou hladinou cukru v krvi. Jablečný ocet tuto hladinu snižuje. Stačí před spaním vypít 2 lžičky jablečného octa rozpuštěného ve sklenici teplé vody. Pokud však užíváte léky, poraďte se před užitím tohoto léku se svým lékařem.

Noční křeče

Cítíte někdy nepříjemné bolestivé křeče v nohách, když si lehnete do postele? Důvodem může být nízké množství draslíku v těle. Smíchejte dvě lžíce jablečného octa se lžičkou medu a sklenicí teplé vody – vypijte před spaním.

Bohatý obsah draslíku v jablečném octu pomáhá zmírnit křeče a doplnit potřebnou zásobu tohoto prvku.

Pokračování na další straně