5 ZNAMENÍ, ŽE BRZY VSTUPTE DO NOVÉHO CYKLU ŽIVOTA: Připravte se – čekají vás tam obrovské změny!

Pokud to cítíte, chystáte se vstoupit do nového cyklu života – 5 znamení, která to ukazují!

Každé období v životě lze nazvat novým cyklem, ale existuje názor, že cykly se každých 7 let mění. V tom období si můžeme všimnout, že se mění naše postoje, plány, osud, energie, okolnosti… Cítíte, že se stav věcí ve vašem životě mění – pak váš život vstupuje do nového koloběhu.

Když začíná nový životní cyklus, musíte přemýšlet o změnách, které chcete provést, a také o věcech, které chcete ve svém životě změnit a jak a na co zaměřit svou energii. Zde je 5 příznaků, že vstupujete do nového životního cyklu:

  1. Energetické vibrace jsou na vyšší úrovni – Cítíte, že máte více energie, vaše tělo vás na to upozorňuje. Cítíte mravenčení ve svalech, lechtání v břiše, nějakou energii, která vás táhne kupředu, vyvádí z komfortní zóny . Vaše tělo dává signál, že je připraveno na změnu.
  2. Žijte v souladu se svými myšlenkami – Své sny už nevidíte jako něco nereálného a nedosažitelného, ​​ale věříte, že myšlenky lze proměnit ve slova a činy a tím i touhy ve skutečnost. Máte mnoho cílů, snů, nápadů a plánů. Cítíte, že nastal čas a chcete jednat. Neignorujte tento impuls. Sledujte toto volání.
  3. Ztráta zájmu o staré aktivity – Přestože se stále zajímáte o to, co jste donedávna dělali, to, co vám dříve přinášelo radost a uspokojení, už neplatí. To je také jasné znamení, že se váš život v blízké budoucnosti drasticky změní .

Pokračování na další straně