3 přírodní nápoje, které rychle odstraní pálení žáhy

Zbavte se nepříjemných příznaků a bolestí v důsledku zvýšeného vylučování žaludeční kyseliny přírodními přípravky. Pokud často trpíte žaludeční kyselinou, nemusíte sahat po lécích. Využijte potraviny, které máte v kuchyni, a vyrobte si účinný lék na žaludeční kyselinu .

Prevence je nejlepší způsob, jak bojovat proti žaludeční kyselosti . V první řadě byste se měli vyhýbat alkoholu, kávě a cigaretám a konzumovat jídla lehce, beze spěchu a každé sousto dobře rozkousat. Kromě toho je vhodné vzít čtyři nebo pět menších jídel místo tří velkých. Některá jídla jako citrusové plody, česnek, feferonky mohou způsobit pálení žáhy, proto je třeba se jim vyhnout.

Lék na žaludeční kyselinu
Medicína s bazalkou

Při prvních příznacích zvýšené sekrece žaludeční kyseliny a pálení žáhy vezměte a žvýkejte umyté lístky bazalky. Můžete také vařit pár lístků bazalky v šálku vody, poté snížit teplotu a nechat několik minut vařit. Tento čaj můžete osladit medem, ale nepřidávejte mléko.

Skořicový nápoj

Skořice je skvělý lék na zažívací potíže a žaludeční nevolnosti. Přidejte lžičku skořice do šálku vody a zahřejte. Necháme pár minut povařit, poté stáhneme z plotny a necháme vychladnout. Tento čaj by se měl pít dvakrát až třikrát denně.

Pokračování na další straně

1
2