12 PŘÍZNAKŮ RAKOVINY V RANÉ FÁZI, KTERÉ 90 % LIDÍ IGNORUJE: Myslí si, že jsou neškodní, proto nemoc VČAS neodhalí

Jedna z nejsmrtelnějších nemocí současnosti, která si vyžádá velké množství životů!

Často se stává, že lidé rakovinu objeví až v pokročilém stadiu nemoci. Totiž většina si prvních příznaků ani nevšimne v domnění, že to není nic hrozného! Když mají pocit, že je jejich zdraví vážně narušeno, pak vyhledají lékařskou pomoc, což už může být pozdě. Věnujte proto následujícím řádkům zvýšenou pozornost, protože prevence a včasné odhalení onemocnění je pro úspěšné vyléčení klíčové!

  1. Náhlé hubnutí

American Cancer Society poukázala na to, že nevysvětlitelná ztráta hmotnosti (od 10 do více kilogramů) může být prvním příznakem rakoviny. To může být varovným signálem u lidí s rakovinou slinivky břišní, žaludku, plic nebo jícnu.

  1. Vysoká teplota

Prostřednictvím velmi vysoké teploty obvykle dochází k leukémii, a to platí pro boesti v raných stádiích. Může být také signálem pro rané stadium rakoviny ledvin nebo střev.

  1. Únava

Nepropadejte panice, pokud se cítíte unavení po náročném týdnu, ve kterém jste toho měli hodně. Velmi rychle to vyřešíte krátkou dovolenou. Pokud se však neustále cítíte vyčerpaní a jako byste neměli dostatek energie na vykonávání každodenních činností, mohlo by to být varovným příznakem rakoviny krve nebo střev.

  1. Bolest

Lidé si tento příznak nejčastěji spojují s nějakým jiným zdravotním problémem, nikoli s rakovinou. Rakovina kostí a varlat se může projevit pocitem bolesti a časté bolesti hlavy mohou naznačovat rakovinu mozku. Bolest zad může být příznakem rakoviny vaječníků nebo tlustého střeva.

Pokračování na další straně

1
2